Kanadské kachle


Produkty a služby KRBYGARANT
 
V KFenergy  sme stavili na špičkovú kvalitu a osvedčené technológie, nech už hľadáte KANADSKÉ KACHLE s akýmkoľvek výkonomPONÚKA KANADSKÉ KACHLE     
Prečo nakupovať KANADSKÉ KACHLE vo firme  KRBYGARANT          

Ak  ste z  regiónu  POPRAD  KEŽMAROK  TATRY a  chcete   kúpiť KANADSKÉ KACHLE tak skúste spozornieť a zvážiť našu obchodnú ponuku.

Prečo nakupovať KANADSKÉ KACHLE u nás vo firme KRBYGARANT.

Porovnanie nákupu vo f. KRBYGARANT  s nákupom na Internete  

V  čom  je  naša  väčšia  nezameniteľná pridaná hodnota pre „VÁS“   oproti nákupu na internete. „  VÁŠ ZISK z nákupu u nás ":


   Pridaná hodnota KRBYGARANT

1. CENA   - nakúpite za rovnakú cenu  ako na INTERNETE

2. Odborné poradenstvo – môžete využiť naše odborné vedomosti      v remesle:

         „KACHLIAR“  REFERENCIA Know-How Krbygarant  >>  TU 

        KOMINÁR"   REFERENCIA Know-How  Krbygarant  >>  TU 

3. Sme AUTORIZOVANÝ  predajca   

4. Záručný a po záručný servis ( ak ste niekedy riešili tieto veci    s internetovým dodávateľom tak oceníte túto pridanú hodnotu)

5. Montáž – ponúkame odbornú montáž spotrebiča

6. Nákup potrebného príslušenstva pre montáž spotrebiča

7. Čistenie – pravidelnú údržbu čistenie komína dymovodu a spotrebiča         „ KOMINÁR" >> TUKvalitné kanadské  kachle - znížte svoje náklady na vykurovanie


Čím sú Kanadské kachle výnimočné?

Vstúpte do sveta kanadských krbov a kachlí, do sveta kvalitného a účinného vykurovania so všetkými výhodami prepracovaného dvoj-stupňového horenia a splynovania.

Prvotriedna kvalita Kanadských krbov

Kanadské kachle - to je predovšetkým prvotriedna kvalita. Výroba kachlí  v Kanade má bez pochýb svoju históriu a tradíciu, z čoho pramení ich vysoká kvalita. Všetky typy kanadských kachlí sú vyrobené z vysokokvalitnej liatiny a ocele. Z tohto dôvodu môžu výrobcovia kanadských kachlí ponúknuť na svoje výrobky 20 ročnú záruku a v niektorých prípadoch až dokonca doživotnú záruku.

Dvojstupňové spaľovanie Kanadských krbov a kachlí

Kanadské krby a kachle od všetkých výrobcov sa môžu pýšiť svojím dvojstupňovým spaľovaním. Do krbu či kachli je nasávaný vzduch predhrievaný vo svojej konštrukcii až do teploty 500 stupňov Celzia a následne je vháňaný do ohniskovej komory z vrchnej časti kde dochádza k sekundárnemu spaľovaniu plynov a nečistôt z dymu, ktoré uvoľňuje samotné horenie dreva. Tento jav sekundárneho spaľovania sa nazýva pyrolýza.

Kanadské krby a kachle - nižšia spotreba dreva o 30 - 50 %

Vďaka vyššie popísanému dvojstupňovému spaľovaniu dosahujú kanadské kachle a krbové vložky nižšiu spotrebu dreva o 30 až 50 % a zároveň pri vysokých teplotách horenia vzniká minimálne množstvo zbytkového popola, ktorý stačí vymetať cca raz za 14 dní pri plnej prevádzke.

Doba prikladania do Kanadských krbov a kachlí 5-12 hodín

Vďaka revolučnému systému horenia kanadských krbových vložiek a kachlí sa dosahuje interval na prikladanie dreva v rozmedzí 5-12 hodín. Samozrejme tento interval na opätovné prikladanie dreva je pri každej kandskej krbovej vložke alebo kachliach iný, preto si pozorne pri vašom výbere všímajte aj tento parameter, pretože nie je nič lepšie ako sa zobudiť ráno v luxusne vyhriatom dome. Uvedený interval na prikladanie dreva do kanadských krbov sa ďalej mení v závislosti akým drevom kúrite (mäkké, tvrdé drevo) a v akej polohe máte ovládanie nasávaného vzduchu.

Airwash systém Kanadských krbov

Je to jedinečný systém samočistenia skla na kanadských krboch a kachliach. Ide o špeciálne prúdenie vysoko predhriateho vzduchu popred sklo krbovej vložky alebo kachlí. S touto technológiou sa teda neustále dívate na horiaci oheň cez čisté sklo.

Účinnosť horenia až 80% s emisiou od 2,7 g/hod.

Kanadské krbové vložky a kachle sú všeobecne známe svojou vysokou účinnosťou horenia, ktorú zabezpečuje naozaj kvalitné prevedenie z kvalitných materiálov a somzrejme aj jedninečný dvojstupňový systém spaľovania. Toto všetko dokážu Kanadské krby a kachle iba pri emisiách od 2,7 g/hodina.