Plynové krby

Produkty a služby KRBYGARNT


Dizajn plynových krbov

Dizajn plynových krbov vám prináša skutočný zážitok z horiaceho dreva v kombinácii s optimálnymi elektronickými a ovládacími prvkami, ktoré zaisťujú jednoduchú obsluhu. Tieto moderné krby majú čo ponúknuť - realistické plamene, elegantný dizajn, jednoduché používanie a vysoký výkon. Plynový  krb obohatí váš interiér.

Realistický vzhľad horenia

Naše plynové krby sa môžu pochváliť plameňom tak vysokými a tak reálnymi, že sú na nerozoznanie od tradičného krbu na drevo. Môžete si vybrať dizajn podľa vášho vkusu a  získate krb s neuveriteľne realistickým vzhľadom horenia.

Horáky sú integrované do keramických polien, ktoré sú naskladané v krbe do tvaru pyramídy. Výsledkom sú vysoké a objemné plamene. Horák môže byť kombinovaný s generátorom iskier, aj s hybridnou funkciou (LED osvetlenie) simulované žeravenia uhlíkov. Či už vyberiete model s predným presklením, rohovým, trojstranným alebo tunel či hlboké trojstranné presklenie, bez rámu okolo skla budete mať bezkonkurenčný a ničím nerušený pohľad na realistickú hru plameňov.


 

OHEŇ A DIZAJN  


Simulované žeravenia uhlíkov

Ďalšia možnosť, ktorú Krbygarant plynové krby ponúkajú je hybridný funkcia, ktorá zahrňuje LED osvetlenie v ohnisku. Ak je táto funkcia aktivovaná, intenzita osvetlenia je plynulá a dokonale imituje žeravenia uhlíkov v ohnisku pod drevom. Osvetlenie má tri rôzne programy, ktoré môžu byť konfigurované podľa potreby.

Výhodou hybridný funkcia je, že umožňuje navodiť príjemnú atmosféru aj v teplejších obdobiach, kedy nie je potrebné zapínať samotný oheň. Dokonca aj v teplejšom období môže váš krb vyžarovať teplo skutočného ohňa s realistickými polenami a páliacim uhlíky vytvorenými LED osvetlením.


Video plynový krb >> TU Obohaťte svoj interiér

Obstarávate si nový dom, alebo snáď plánujete rekonštrukciu? Využívate služieb architekta, ktorý vám pomôže navrhnúť plynový krb, alebo máte svoju vlastnú predstavu? Krbygarant ponúka veľa možností pre osobitosť každého plynového krbu podľa vašej chuti.

ponúkame: Odborné poradenstvo - 3D návrhy - Realizácie - Servis

Odborná spôsobilosť >> TUSeďte a relaxujte

Plynové krby sú predovšetkým o pohodlí  a jednoduchosti používania. Napríklad naše plynové krby možno ľahko ovládať z pohodlia vašej pohovky pomocou diaľkového ovládania.

Ku každému modelu plynového krbu Krbygarant je štandardne dodávané diaľkové ovládanie, ktoré vám umožní s ľahkosťou ovládať krb. Jednoduchým stlačením tlačidla môžete zapnúť alebo vypnúť krb, či nastaviť výšku plameňov.

Existuje osem štandardných režimov, plus špeciálny režim ECO. Režim ECO automaticky reguluje prívod plynu tak, že plamene kolíšu, čo výrazne znižuje spotrebu plynu.Moderný dizajn

Plynové krby Krbygarant sa okrem iného vyznačujú šetrnosťou k životnému prostrediu a nízkou spotrebou energie. Na toto bol a vždy bude klásť dôraz. Režim ECO je toho ukážkovým príkladom.Trendy určujúce remeslo

V Krbygarant uznávame len to najlepšie. Uzavreté plynové krby  sú výsledkom neustáleho hľadania dokonalosti. Vzhľadom k našej vedúcej pozíciu na trhu v tomto sektore sú naše krby k dispozícii od vybraných výrobcov, ktoré sme starostlivo vyberali v priebehu rokov. Jednoduché otvorenie dvierok

Aby bolo čistenie vášho plynového krbu čo najjednoduchšie, sú naše modely vybavené systémom ľahkého otvárania dvierok. Čistenie sklenených dvierok krbu nebolo nikdy tak jednoduché.

Tento jedinečný systém umožňuje demontovať presklenie v štyroch jednoduchých krokoch. Nie sú potrebné žiadne špeciálne nástroje. Po vyčistení dvierka rovnako ľahko vrátite späť na svoje miesto.
Galéria